Твоє місто - Твоя мережа
Хмельницький
Техпідтримка
Техпідтримка
Відеонагляд

На жаль, у наш час пограбування, зломи і крадіжки – це не лише репортажі з новин, а цілком близька реальність, яка може торкнутися кожного. В теперішній час є чимало засобів захисту. Наприклад: броньовані двері та високоякісні замки. Однак, не завжди і вони здатні убезпечити наші будинки і майно. Звести ймовірність пограбування до мінімуму, а також визначити злочинця може спеціальне відеообладнання. Основне завдання системи відеоспостереження полягає в створенні і збереження запису. Так, камери спостереження не зможуть ні злякати грабіжників, ні зреагувати на їх появу звуковим сигналом, але завдяки наявності речового доказу у вигляді запису, шанси знайти зловмисників збільшуються в багато разів.

Окрім того, встановивши таку систему, ви зможете 24 години на добу бути On-line із своїм помешканням та з тими хто там проживає. Адже будучи у будь-якому куточку світу, ви можете переглядати усе, що відбувається у вашому помешканні та на його території.

До переваг відео спостереження можна віднести: цілодобовий On-line доступ, перегляд відеозаписів, можливість запису подій та багато іншого за бажанням клієнта.

Сучасні системи відеоспостереження включають в себе одну або кілька камер та відеореєстратор. Відеореєстратор фіксує запис і передає його на монітор або записує на жорсткий диск. В залежності від технічних характеристик системи, запис може зберігатися від декількох годин до декількох днів. Багато моделей камер оснащені датчиком руху, завдання якого полягає в інформуванні господарів у разі пограбування або злому.

Вартість організації відеоспостереження на кожному об’єкті - індивідуальна.

Детальніше про послугу Ви можете дізнатись за телефонами технічної підтримки або надіславши електронного листа на пошту

Підключитись Допомога онлайн