Твоє місто - Твоя мережа
Хмельницький
Техпідтримка
Техпідтримка
Інтернет

Підключаючись до нас, Ви отримуєте гарантовано швидке підключення, стабільний зв'язок та зручність оплати послуг. Основною діяльністю копанії X-City є надання послуг доступу до міської комп’ютерної мережі та мережі Інтернет для фізичних та юридичних осіб як за допомогою волоконно-оптичної Ethernet мережі, так і за допомогою інших технічних засобів. Завдяки найновішим технологіям до мережі X-City підключені цілі масиви житлових будинків. Компанія X-City пропонує клієнтам гнучкі тарифи із різними видами доступу, при побудові мережі використовується обладнання відомих фірм, постійно проводиться модернізація ліній зв'язку, що дозволяє створити потужне телекомунікаційне середовище і надавати абонентам якість і високу швидкість з'єднання.

Можливості компанії дозволяють об'єднувати віддалені офіси один з одним за допомогою передачі данних через особисту мережу радіоканалів, оптоволоконну мережу та іншими засобами.

Компанія X-City постійно розвивається і розширює зону своєї присутності, клієнтами компанії є як фізичні особи, так і державні і комерційні організації. У нас великі плани на майбутнє і ми постараємося зробити все, щоб забезпечити нашим клієнтам достойний сервіс і надати якомога більше якісних послуг.

Обслуговування і професіоналізм

Керівництво компанії дуже відповідально підходить до підбору персоналу. Ми підбираємо кваліфікованих спеціалістів та стараємося, щоб вони були забезпечені усім необхідним для продуктивної та ефективної праці. У нас побудована дуже чітка система взаємодії між підрозділами, що підтвердила себе часом: ми взмозі підключати нових клієнтів протягом 5 робочих днів, з моменту подачі заявки, та виїхати на виклик до клієнта протягом 1 доби!

По всій структурі мережі реалізовано цілодобовий моніторинг стану усіх функціональних вузлів та елементів мережі. Повідомлення про аварії надсилаються до відповідних підрозділів, що дозволяє оперативно знаходити, та виправляти несправності.

Наша служба технічної підтримки цілодобово готова відповісти на всі Ваші питання та, при можливості, допомогти у налаштуванні комп’ютерної локальної мережі, інтернету та усіх, необхідних для комфортної роботи у локальній мережі, програм.

Підключитись Допомога онлайн