Твоє місто - Твоя мережа
Хмельницький
Техпідтримка
Техпідтримка
Інтернет без світла

Надійний інтернет, який не залежить від електричного живлення, це - оптоволоконне підключення (PON) від X-CITY

Основні переваги такого підключення PON (Passive Optical Network):

💡 Інтернет не потребує електроенергії, працює навіть під час відключення світла *

🔄 Оптоволоконне підключення дозволяє кільком користувачам одночасно користуватись інтернетом без падіння швидкості. Це особливо важливо, коли всі члени сім'ї підключені до Wi-Fi одночасно.

🚀 Ігри без затримок: при оптоволоконному підключенні Ви насолоджуєтеся ігровим процесом без будь-яких затримок. Граючи онлайн, ви отримаєте значно вищу реакцію на події в грі. Швидкість завантаження – вражає. Це робить Ваш ігровий процес ще захопливішим. Навіть в інтенсивних моментах гри не буде втрат швидкості, завдяки передовій технології оптоволоконного підключення.

✨ З швидким оптоволоконним підключенням Ви зможете насолодитись бездоганним відео у роздільній здатності 4К без будь-яких завад чи буферизації. Незалежно від того, чи дивитесь улюблені фільми, серіали або стрімінгові сервіси, Ви отримаєте миттєвий доступ до контенту у високій якості, що робить ваше відео-дозвілля ще більш захопливим та реалістичним.

🔒 Стабільність з'єднання: Навіть під час пікового навантаження Ваша мережа залишається стабільною. Ви можете спокійно дивитися стрімінгові послуги в HD-якості, завантажувати важливі файли та спілкуватися з друзями без будь-яких перерв у з'єднанні.

*при умові заживлення власного обладнання

Не чекайте! Обирайте оптоволоконне підключення від X-CITY вже зараз, та залишайтеся завжди на зв'язку з високоякісним інтернетом.

ПідключитисьПідключитись Допомога онлайн